Уперше
в Україні
Підготовка дітей 3–6 років
до нової української школи
​Повний день / скорочений день

ХТО МИ?

Ми – інноваційний центр передшкільної освіти Mr. Leader.

Це принципово інше, ніж елементарне репетиторство.

Ми готуємо до нового періоду життя, а не до шкільних тестів.

У нас діти можуть бути самі собою та стати кращою версією себе. 

ЧОГО ПРАГНЕМО?

Допомогти батькам підготувати дітей до успішного навчання за принципами нової української школи.

Сформувати лідерство та відповідальність.

ЩО ДЛЯ НАС НАЙВАЖЛИВІШЕ?

Розвиток у таких 4-К Mr. Leader напрямах:

ЩО ДЛЯ НАС НАЙВАЖЛИВІШЕ?
Комунікація 

Комунікація 

Уміння розповідати про свої потреби, будувати діалог, просити, дякувати тощо.
Критичне мислення

Критичне мислення

Здатність аналізувати, а не ставати на сторону шаблонного мислення.
Креативність

Креативність

Здатність швидко знаходити багатоваріантні рішення в будь-якій ситуації.
Коллаборація

Коллаборація

Уміння співпрацювати з ровесниками й дорослими.
- Читання
- Письмо
- Математика
- Іноземні мови

Вироблення основних базових навчальних
навичок інтегровано в усі заняття.

Курси
Основні напрями:

Основні напрями:

  • Інтегровані заняття з підготовки до школи
  • Проектна діяльність
  • Курс Mr. Leader (формування лідерських якостей у дітей)
  • Філософія для дітей
  • Експериментування
  • Робототехнiка
  • Іноземні мови
  • Творчі майстер-класи
  • Кулінарія
  • Музика та вокал
  • Танцювальна студія (бальні, класичні, сучасні, східні танці, хіп-хоп, breakdance)
  • Арт-гімнастика
  • Театральна студія
  • Художня студія
  • Lego
  • Гончарство

Розклад

Повний
день

Повний день: Розклад

8:30 - 19:00

Скорочений
день

Скорочений день: Розклад

8:30 - 13:30 | 14:00 - 19:00

5-6 років (Ранок): Розклад

Понеділок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Baby dance
11:50-12:20
Підготовка до школи: Розвиток мовлення
12:20-12:50
Підготовка до школи: Письмо
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

Вівторок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Художня студія
11:50-12:20
Підготовка до школи: Математика
12:20-12:50
Підготовка до школи: Логіка
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

Середа

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:30
Підготовка до школи: Грамота
11:30-12:00
Підготовка до школи: Читання
12:00-12:55
Музика та вокал
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

Четвер

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Азбука Лідера
11:50-12:50
Гончарство
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

П’ятниця

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:30
Театр
11:30-12:00
Філософія для дітей
12:00-12:50
Проектна діяльність
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

3-4 роки (вечiр): Розклад

Понеділок

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Читання казок
17:00-17:45
Художнє конструювання
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Вівторок

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Lego конструювання
17:00-17:45
Арт гімнастика
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Аплікація
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Середа

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Малювання
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Четвер

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Baby Dance
17:00-17:45
Арт гімнастика
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Малювання
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

П’ятниця

15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Малювання
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Lego конструювання
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

5-6 років (Вечiр): Розклад

Понеділок

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Англійська мова
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Вівторок

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Hip-Hoр/Lego конструювання
17:00-17:45
Бальні танці/Гімнастика
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Музика та вокал/Аплікація
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Середа

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Англійська мова
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Арт гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Четвер

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Hip-Hoр/Експерементування
17:00-17:45
Бальні танці/Настільні ігри
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Музика та вокал
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

П’ятниця

15:00-15:15
Привітальне коло, полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/творча діяльність
17:00-17:45
Художня студія
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Арт-гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

3-4 роки (Ранок): Розклад

Понеділок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:50
Baby dance
11:55-12:45
Розвиток мовлення
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

Вівторок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Художня студія
11:55-12:45
Математика/логіка
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

Середа

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Baby Dance
11:50-12:45
Музика та вокал
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

Четвер

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Розвиток мовлення
11:50-12:50
Гончарство
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

П’ятниця

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:50
Baby Dance
11:55-12:45
Математика /Логіка
13:00-13:20
Обід
13:20-13:30
Заповнення щоденників вражень

5-6 років: Розклад

Понеділок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Baby dance
11:50-12:20
Підготовка до школи: Розвиток мовлення
12:20-12:50
Підготовка до школи: Письмо
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон/ Відпочинок (казкотерапія, читання книг)
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Англійська мова
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Вівторок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Художня студія
11:50-12:20
Підготовка до школи: Математика
12:20-12:50
Підготовка до школи: Логіка
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон/ Відпочинок (казкотерапія, читання книг)
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Hip-Hoр/Lego конструювання
17:00-17:45
Бальні танці/Гімнастика
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Музика та вокал/Аплікація
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Середа

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:30
Підготовка до школи: Грамота
11:30-12:00
Підготовка до школи: Читання
12:00-12:55
Музика та вокал
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон/ Відпочинок (казкотерапія, читання книг)
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Англійська мова
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Арт гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Четвер

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Азбука Лідера
11:50-12:50
Гончарство
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон/ Відпочинок (казкотерапія, читання книг)
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Hip-Hoр/Експерементування
17:00-17:45
Бальні танці/Настільні ігри
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Музика та вокал
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

П’ятниця

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:30
Театр
11:30-12:00
Філософія для дітей
12:00-12:50
Проектна діяльність
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон/ Відпочинок (казкотерапія, читання книг)
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/творча діяльність
17:00-17:45
Художня студія
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Арт-гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

3-4 роки: Розклад

Понеділок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:50
Baby dance
11:55-12:45
Розвиток мовлення
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Читання казок
17:00-17:45
Художнє конструювання
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Вівторок

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Художня студія
11:55-12:45
Математика/логіка
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Lego конструювання
17:00-17:45
Арт гімнастика
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Аплікація
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Середа

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Baby Dance
11:50-12:45
Музика та вокал
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Малювання
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Гімнастика
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

Четвер

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:45
Розвиток мовлення
11:50-12:50
Гончарство
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Baby Dance
17:00-17:45
Арт гімнастика
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Малювання
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

П’ятниця

8:30-9:00
Зустріч дітей, ранкова гімнастика
9:00-9:30
Сніданок, розподіл ролей та обов’язків на день
9:30-10:30
Прогулянка на майданчику, пізнавально-дослідницька діяльність
10:30-10:50
Ранкове коло, планування
10:50-11:00
Другий сніданок
11:00-11:50
Baby Dance
11:55-12:45
Математика /Логіка
13:00-13:30
Обід
13:30-15:00
Сон
15:00-15:15
Полуденок
15:20-15:50
Прогулянка на майданчику
16:00-16:50
Класичні танці/Творча діяльність
17:00-17:45
Малювання
17:45-18:00
Вечеря
18:00-18:45
Lego конструювання
18:45-19:00
Вечірнє коло, заповнення щоденників вражень

ціна – від 6400 грн на місяць

Включає вартість харчування, занять, необхідних матеріалів, роботи в гуртках, екскурсій тощо.

Наша команда

  • Ольга Воронова

    Ольга Воронова

    Керівник центру передшкільної освіти Mr. Leader

    Ольга Воронова

    Керівник центру передшкільної освіти Mr. Leader

    В першу чергу я мама і у мене є дуже велике бажання, щоб мої діти виросли щасливими і успішними ОСОБИСТОСТЯМИ, які зможуть знайти себе в цьому величезному і прекрасному Світі.

    Я шукала відповіді як це реалізувати і доля звела мене з чудовими людьми, професіоналами, які з любов'ю і відкритим серцем служать своїй справі.

    Так з'явився центр передшкільної освіти Mr.Leader

    Створенню якого передував ряд проектів:

    - створення та видання книги-посібника "Азбука Лідера" Mr.Leader (автори Воронов В. і Гавриш Н.), метою якої є формування Лідерських якостей у дітей 5-10 років (надалі книга отримала гриф МОНУ "Рекомендовано" в навчальних закладах України) ;

    - запуск і проведення курсів по формуванню лідерських якостей у дітей 5-10 років Mr.Leader (в 3-х вікових групах: 5-6 років; 7-8 років; 9-10 років);

    - організація і проведення дитячих тематичних міських таборів Mr.Leader;

    - співорганізація спільно з компанією Квартал Концерт фестивалю Mr.Leader FEST для випускників шкіл і підлітків, які стоять на порозі вибору;

    - є членом команди проекту для підлітків і випускників "Школа підприємливості Mr.Leader".

    Центр передшкільної освіти Mr.Leader - це команда однодумців, щасливих людей, які закохані в свою справу, чесно і щиро служать їй.

    Основна мета нашої діяльності-закласти базис для розвитку щасливої ​​й успішної особистості, зробити це педагогічно і психологічно грамотно.

    З радістю представляю вам нашу команду:

  • Володимир Воронов

    Володимир Воронов

    Автор проекту Mr. Leader, співавтор книги-посібника «Азбука Лідера»

    Володимир Воронов

    Автор проекту Mr. Leader, співавтор книги-посібника «Азбука Лідера»

    Володимир автор проекту Mr.Leader та автор першого в світі самовчителя з лідерства в ілюстраціях Mr.Leader. Це саме Володимир придумав цього чарівного героя, який нас всіх мотивує та надихає, а також він співавтор книги-посібника Азбука Лідера.

  • Наталя Гавриш

    Наталя Гавриш

    Науковий керівник центру передшкільної освіти Mr. Leader

    Наталя Гавриш

    Науковий керівник центру передшкільної освіти Mr. Leader

    Профессор, доктор педагогічних наук, провідний фахівець Інституту проблем виховання.

    Чудова людина, яка присвятила роботі з дітьми 40 років життя та 280 наукових робіт.

    Також Наталя Василівна співавтор книги-посібника Азбука Лідера, співавтор книги-посібника “Філософія для дітей” , співавтор нової державної програми для передшкільнят “Впевнений старт”.

  • Олена Бойко

    Олена Бойко

    Викладач Mr. Leader, інтегровані заняття з підготовки до школи

    Олена Бойко

    Викладач Mr. Leader, інтегровані заняття з підготовки до школи

    Досвід роботи 20 років у дошкільних закладах.
    Олена намагається до кожної дитини знайти індивідуальний підхід, відчути ії, допомогти знайти себе в цьому житті, розкрити здібності та таланти.
    Для неї важливо, щоб кожна дитина могла вільно висловлювати свою думку, не боялась, не соромилась, почувала себе особистістю, але і розуміла, що потрібно дотримуватись певних правил поведінки в соціумі, росла вихованною, чесною, чемною, розумною людиною. 
    А головне те, що вона дуже любить, відчуває дітей. Намагається знайти спільну мову з батьками, створити співпрацю , для досягнення найкращого результату.

  • Вікторія Вострякова

    Вікторія Вострякова

    Викладач Mr. Leader, курс лідерства

    Вікторія Вострякова

    Викладач Mr. Leader, курс лідерства

    Закінчила з відзнакою педагогічний інститут за спеціальністю: дошкільне виховання.

    Досвід роботи:

    - аніматор в дитячих і подліткових таборах;

    - вихователь в дитячому садочку;

    - викладач курсу по формуванню лідерських якостей у дітей 5-10 років Mr.Leader.

    " Серце віддаю дітям "- так писав відомий педагог Василь Сухомлинський. Віка так само живе по його концепції, і слідує його словам, як дороговказній зірці! Адже так важливо пам'ятати, що йде від серця, до серця і доходить.

    Віка дуже енергійна і позитивна людина, всіх заряджає отпимізмом і позитивною енергією.

    Кожна дитина - це казковий і безмежний, єдиний в своєму роді Всесвіт, яка потребує підтримки, поради, доброго слово і звичайно - Любові!

    Ця любов до дітей, і до своєї справи, веде її по життю і надихає на підкорення нових висот.

  • Валентина Попова

    Валентина Попова

    Викладач курсу “Філософія для дітей”, театральної студії та проектна діяльність

    Валентина Попова

    Викладач курсу “Філософія для дітей”, театральної студії та проектна діяльність

    Дитячий психолог, тренер і співавтор курсу з формування лідерських якостей у дітей Mr.Leader, волонтер благодійних акцій та фестивалів, аніматор дитячих днів народження, організатор театральних постановок.

    Автор багатьох програм морально-духовного розвитку дітей в умовах сім'ї, курсу лідерства для школярів та підлітків, програм для активного дозвілля в таборах.

    Педагогічний стаж роботи з дітьми 6 років.

    Життєве кредо :"Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою."

  • Гордієнко Світлана

    Гордієнко Світлана

    Валеріївна Помічник виховатля

    Гордієнко Світлана

    Валеріївна Помічник виховатля

    Освіта:Київське педагогічне училище 2

    Спеціальність:дошкільне виховання

    Має великий досвід та стаж роботи в дошкільних закладах з дітьми.

    Має креативне мислення, індивідуальний підхід до кожної дитини. Працює з відкритим серцем та чистою душею.

  • Бобро Наталія

    Бобро Наталія

    Керівник проекту

    Бобро Наталія

    Керівник проекту

    Великий досвід створення і управління культурно-освітніми проектами (більше 10 років).

    Має дві вищі освіти.

    Робота на Мальті з RBSM school.

    Робота в Будинку культури Київського району.

    Проекти:

    Release dance complex

    Release education ( www.release.ua )

    Кубок на Кращу танцювальну студію України

    Інститут шоу-бізнесу при Європейському університеті ( www.e-u.in.ua )

    Digital Platform PLACEWORDS ( www.placeworlds.com.ua )

    Амбіції розвивати українців, як культурно-освічену, спортивну націю, що рухається в ногу з часом.

  • Низовець Світлана Іванівна

    Низовець Світлана Іванівна

    Адміністратор

    Низовець Світлана Іванівна

    Адміністратор

    Має освіту та досвід роботи в адміністративному менеджменті.

    Забезпечує організаційний супровід та функціонування адміністративної системи закладу.

  • Катерина Зайцева

    Катерина Зайцева

    Викладач з бальних танців

    Катерина Зайцева

    Викладач з бальних танців

    Багаторазовий призер чемпіонатів України, міжнародних змагань з бальних танців, суддя 2-ї категорії в спілці громадського бального танцю України (СГОСТУ). Професійний та кваліфікований хореограф-постановщик. Проходила навчання з відомими педагогами такими як: Егор Вишегородцев (Russian), Славик Крикливий (USA), Ігор Яременко, Марина Андрусенко та Олексій Грабовський, Стадников Володимир (Україна). Катерина заряджає всіх любов’ю до свого предмету та знаходить індивідуальний підхід до кожного учня.

    Впроваджує альтернативні методи навчання.

    Супроводжує дітей в танцювальні табори по Україна та за кордоном (Велика Британія, Туреччина).

  • Юрій Денисенко

    Юрій Денисенко

    Викладач студії гончарства

    Юрій Денисенко

    Викладач студії гончарства

    Педставник справжньої гончарської династії, де знання і досвід роботи з глиною передавався з покоління в покоління (гончар 7-го покоління). Саме Юрій Денисенко автор тих керамічних зозуль, що стали символом «Євро-2012».

    Активно застосовує інноваційні методи навчання.

  • Марина Щербінкіна

    Марина Щербінкіна

    Хореограф, педагог класичного танцю

    Марина Щербінкіна

    Хореограф, педагог класичного танцю

    Професійно почала займатися класичним танцем з 6-ти років. Педагогічний стаж більше 10-ти років. Має дві вищі педагогічні освіти. Приймала участь у багатьох телевізійних, кіно- та фото-проектах(«Танцюють всі», «Фабрика зірок-3», «Танцюючий Київ», «Грані досконалості», 5 років працювала у театрі танцю Дарії Кононенко. Працювала з багатьма зірками української естради. З Мариной і діти, і дорослі відкриють для себе класичний танець з нової сторони, навчаться гармонічно і естетично управляти своїм тілом. Навчаться танцювати так легко, захоплюючи та швидко як ніхто інший.

  • Катерина Олійник

    Катерина Олійник

    Викладач хіп-хопу

    Катерина Олійник

    Викладач хіп-хопу

    Є володаркою численних кубків, дипломів та сертифікатів у сфері сучасної хореографії. Вона приймала участь в таких телевізійних проектах як «Танцюють всі» і «Майданс». На свої зайняттях Катерина допомагає осягнути основи танцювальної майстерності і оволодіти відчуттям свого тіла, розкрити його унікальні можливості. З нею і діти, і дорослі забудуть про лінощі та досягнуть всіх бажаних результатів в хореографії.

  • Євген Матвеєв

    Євген Матвеєв

    Викладач Lego та робототехніки

    Євген Матвеєв

    Викладач Lego та робототехніки
  • Вікторія Врублевська

    Вікторія Врублевська

    Викладач арт-гімнастики

    Вікторія Врублевська

    Викладач арт-гімнастики

    Студентка Національного Універ.фізич.культури і спорту, Профі в області бальної хореографії, багаторазовий учасник та переможець різних змагань і турнірів, володар кубків і медалей з бальних танців

  • Тамімі Нізар

    Тамімі Нізар

    Викладач англійської, французької мови

    Тамімі Нізар

    Викладач англійської, французької мови

    Закінчив університет в Сорбоні (Париж).

    Спеціальність: фахівець з перекладу англійська, французька, арабська філологія.

    Досвід роботи більше 18 років.

    Навчає розмовної англійської, французької мови, мотивує дітей, залучає до вивчення в ігровій формі.

  • Сівкова Вікторія

    Сівкова Вікторія

    викладач музики та вокалу

    Сівкова Вікторія

    викладач музики та вокалу

    Закінчила у 2018 році УЄТС, здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр, спеціалізація вокал, професійна кваліфікація музикант.

    Закінчила курси диригента.

    Працювала з солістами сучасної естради.

    Вміє знайти підхід до кожної особистості.

  • Анастасія Щербакова

    Анастасія Щербакова

    Викладач музики та вокалу

    Анастасія Щербакова

    Викладач музики та вокалу
  • Агаєв Ельмир

    Агаєв Ельмир

    тренер

    Агаєв Ельмир

    тренер

    Чемпіон Києва з греко-римської боротьби, з грепплінгу.

    Призер чемпіонату України з греко-римської боротьби. Кандидат в майстри спорту, сертифікований тренер по CrossFit і важкої атлетики.

  • Петунін Андрій

    Петунін Андрій

    Викладач шахів

    Петунін Андрій

    Викладач шахів

    Кандидат в майстри спорту з шахів.

    Багаторазовий призер кваліфікаційних і міжнародних шахових турнірів.

    Має 10-річний викладацький досвід.

    Застосовує індивідуальний підхід до кожного учня, розвиває навички логічного мислення та здатність самостійного прийняття рішень.

  • Пушкар Євгеній

    Пушкар Євгеній

    Викладач бальних танців

    Пушкар Євгеній

    Викладач бальних танців

    Випускник факультету хореографії Київського національного університету культури і мистецтв.

    Чемпіон України з бальних танців.

    Кандидат у майстри спорту.

    Чемпіон Дніпропетровської області. Півфіналіст фестивалю в Санкт-Петербурзі. Бронзовий призер чемпіонату України серед студентів.

    Учасник таких балетів, як: Trend Dance Project; FAME під керівництвом Богдана Урхова; Darts dance project під керівництвом Миколи Бойченка, телеканал СТБ, шоу Х фактор (прямі ефіри).

    Учасник танцювального шоу від студії Freedom. Численні виступи в театрах і на великих сценах. Учасник Віденського Балу 2018. Нагороджений почесною грамотою міста Дніпро за прославляння міста. Суддя 2-ої категорії з бальних танців.

    Танцювальний стаж 17 років.

    Тренерський стаж 4 роки.

  • Наталія Кошель

    Наталія Кошель

    Творчі майстер-класи, кулінарія, керівник творчої студії “8.20”

    Наталія Кошель

    Творчі майстер-класи, кулінарія, керівник творчої студії “8.20”
  • Євгеній  Матвеєв

    Євгеній Матвеєв

    Викладач Lego (робототехніка)

    Євгеній Матвеєв

    Викладач Lego (робототехніка)

    Один з кращих студентів КПІ в галузі інженерії, фахівець високого рівня в роботі з програмою майкрософт. Власна унікальна методика викладання дозволить розкрити потенціал в галузі технічних наук.

    Євген завжди йде в ногу з часом та знає що потрібно сучасній дитині.

Мета
Метою програми Mr. Leader є формування навчальної зрілості та виховання справжніх Лідерів – щасливих та успішних особистостей.

Методики й матеріали для занять

– авторські розробки, що отримали гриф МОНУ “Рекомендовано”.

Азбука
Самоучитель
Разукрашка
Якщо ви бажаєте придбати матеріали Mr. Leader, переходьте за
посиланням до нашого магазину.

ТАБІР

  • МРІЙ! ПЛАНУЙ! ДІЙ!

    МРІЙ!
    ПЛАНУЙ!
    ДІЙ!

    Зимовий табір Mr.Leader

    МРІЙ!
    ПЛАНУЙ!
    ДІЙ!

    Протягом трьох тематичних днів – Мрій! Плануй! Дій! – ми з нашими юними Лідерами переконуємося, як важливо мріяти, тому що все починається з мрії. А щоб мрія не залишалася просто мрією, потрібно щось робити, тобто діяти. А перед тим як діяти, звичайно, потрібно все добре спланувати.

    У програму табору входять:

    • квести на вулиці "Творимо добро";
    • творчі та кулінарні майстер-класи;
    • зйомки відеоролика «Привітання зі святами від юних Лідерів»;
    • кінотренінг за допомогою новорічних фільмів, які показують, що хороше планування дій – це запорука успіху (у процесі перегляду діти беруть участь у різноманітних іграх і проектах);
    • творчість «12 цілей Лідера на майбутній рік»;
    • малюнок на склі «Кольорові мрії»;
    • майстер-класи з виготовлення різдвяних листівок;
    • казкотерапія.
  • Лідер – сценарист і режисер свого життя

    Лідер –
    сценарист
    і режисер
    свого життя

    Профорієнтаційний табір Mr. Leader 

    Лідер –
    сценарист
    і режисер
    свого життя

    Цікаві та корисні канікули.

    Діти знайомляться з великою кількістю професій, мають змогу спробувати себе в деяких з них, а також поспілкуватися з представниками цих професій.

    Тематичні дні:

    • "ЛЮДИНА – ЛЮДИНА" (лікар, учитель, психолог, тренер і т. д.);
    • "ЛЮДИНА – ПРИРОДА" (біолог, ветеринар, ландшафтний дизайнер і т. д.);
    • "ЛЮДИНА – МИСТЕЦЬКИЙ ОБРАЗ" (дизайнер, модельєр, художник і т. д.);
    • "ЛЮДИНА – ТЕХНІКА" (програміст, системний адміністратор, інженер і т. д.).

    Щодня: 

    • комунікативні ігри;
    • вікторини;
    • вправи на логіку та демонстрацію своїх талантів;
    • різні види діяльності, у яких Лідери зможуть побачити всі плюси та мінуси майбутньої професії;
    • кулінарні та творчі майстер-класи;
    • запрошені зіркові гості-спікери;
    • проектна діяльність.
  • Лідерство від америки до японії

    Лідерство
    від америки
    до японії

    Географічний табір Mr. Leader

    Лідерство
    від америки
    до японії

    Як щодо подорожі різними країнами світу, не виїжджаючи з Києва?;)

    Щодня наші юні Лідери відвідують нову країну, де на них чекають:

    • знайомства з мовами світу;
    • кулінарні майстер-класи з приготування традиційних страв;
    • тематичні пікніки за традиціями країн;
    • танці країн світу;
    • творчі майстер-класи з виготовлення національних сувенірів;
    • проектна діяльність – відеопрезентація рідного міста для іноземних друзів;
    • наукові дослідження;
    • комунікативні ігри;
    • смачні тематичні перекуси;
    • квести;
    • екскурсії;
    • шалені вечірки.

ПОДІЇ
  • Презентація авторської книги-посібника “Азбука Лідера” Mr. Leader від Наталі Гавриш та Володимира Воронова.

    Презентація авторської книги-посібника “Азбука Лідера” Mr. Leader від Наталі Гавриш та Володимира Воронова.

    На презентації зібралися батьки з дітьми та викладачі для обговорення методики становлення якостей Лідера у дітей з самого раннього віку.

    Що дає дитині курс Mr. Leader?

    • Виробляє вміння швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації.
    • Показує, як організувати навколо себе інших, навчитись управляти собою.
    • Допомагає стати справжнім Лідером, який завжди попереду.

    Методика авторської книги розрахована на те, щоб на прикладі абетки розповісти про найбільш важливі поняття та якості Лідера – по одному на кожну літеру, – детально охарактеризувати їх, показати, як ці якості проявляти в собі.

  • Автор проекту Mr. Leader Володимир Воронов на телеканалі «Рада»

    Автор проекту Mr. Leader Володимир Воронов на телеканалі «Рада»

  • Презентація курсу Mr. Leader для дітей 5–6 років

    Презентація курсу Mr. Leader для дітей 5–6 років

  • Презентація курсу Mr. Leader для дітей 7–10 років

    Презентація курсу Mr. Leader для дітей 7–10 років

  • Альтернативна освіта: за чи проти?

    Альтернативна освіта: за чи проти?

    Mr. Leader узяв участь у заході, присвяченому альтернативній освіті, що проходив у Коворкінг з дітьми Zelenka. '

    Захід зібрав небайдужих до освіти батьків, засновників альтернативних шкіл, авторів цікавих методик особистісного розвитку та експертів, які вже сьогодні докладають багато зусиль для того, щоб діти зростали успішними та щасливими особистостями.

    Дякуємо всім за ваш внесок у майбутнє дітей – і наше також.

  • Mr. Leader підтримує EdCamp – спільноту відповідального та щасливого вчительства

    Mr. Leader підтримує EdCamp – спільноту відповідального та щасливого вчительства

  • Презентація центру передшкільної освіти Mr. Leader

    Презентація центру передшкільної освіти Mr. Leader

Магазин

Якщо Ви бажаєте придбати матеріали Mr. Leader, переходьте за посиланням до нашого магазину.

Франшиза

Якщо Вас зацікавила франшиза нашого центру, будь ласка, заповніть форму за посиланням.
Залишилися питання?

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче – і ми відповімо на Ваше питання електронною поштою.

Контакти

+38 050 6244550
+38 067 1380702
м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 3/5

Ми в соціальних мережах

Франшиза

Заповніть форму нижче і ми зв’яжемось з Вами після обробки заявки

Заявка на пробний тиждень

Заповніть форму нижче і ми зв’яжемось з Вами після обробки заявки

Подати заявку

Заповніть форму нижче і ми зв’яжемось з Вами після обробки заявки


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vvagency/mr-leader.com/kids/includes/common.inc:2786) in /home/vvagency/mr-leader.com/kids/includes/bootstrap.inc on line 1499
Помилка | Mr. Leader центр передшкільної освіти

Помилка

Повідомлення про помилку

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/vvagency/mr-leader.com/kids/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined in xmlsitemap_node_create_link() (line 194 of /home/vvagency/mr-leader.com/kids/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.